Skip to main content

Nadruk

Informacje zgodnie z § 5 TMG

WSCAD GmbH
Dieselstraße 4
85232 Bergkirchen

Reprezentowany przez

Dr. Axel Zein, Moritz Buhl

Kontakt:

Telefon: +49 (0) 8131 / 3627 – 0
Telefax: +49 (0) 8131 / 3627 – 50
E-Mail: info@wscad.com

Wpis do rejestru

Wpis do rejestru handlowego.
Sąd rejestrowy: Sąd lokalny w Monachium
Numer rejestru: HRB 90263

Podatek od sprzedaży

Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z §27 ustawy o podatkach: DE 128 251 316

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 ust. 2 RStV

Dr. Axel Zein
Dieselstraße 4
85232 Bergkirchen

Rozstrzyganie sporów

Komisja Europejska udostępnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów (ODR):
https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail znajdziesz w tekście powyżej.
Nie zamierzamy uczestniczyć ani nie jesteśmy zobowiązani do udziału w postępowaniu w sprawie rozwiązywania sporów przed polubownym sądem konsumenckim.

Odpowiedzialność za zawartość

Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.
Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu. W przypadku powzięcia wiadomości o odpowiednim naruszeniu prawa, treści te zostaną niezwłocznie usunięte.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treści zawarte na stronach, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator tych stron. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków.
Stała kontrola zawartości stron, do których prowadzą linki, nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Treści i dzieła stworzone przez operatorów stron na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.
O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W przypadku powzięcia wiadomości o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.

Careers Advice

Zum Kontaktformular

To the contact form