DDS bővítmény
A villamos installáció és az automatizálás találkozása
A határok egyrészt a klasszikus ház- és épülettechnika, másrészt az automatizálás (egész az ipari vezérlésekig, PLC/DDC) között egyre jobban elmosódnak. Azért fejlesztett ki a WSCAD electronic GmbH és a Data Design System GmbH (DDS) közösen egy csatolót, hogy az elosztó- és áramköri adatokat a DDS kapcsolási rajz-tervezőjéből a WSCAD-nek át lehessen adni.
Kinek ideális ez a csatoló?
Optimális interfész tervezők számára, akik egy komplett elektrotechnikai épülettechnika dokumentációját szeretnék előállítani. Használhatja mindkét szoftver-megoldást:
Dolgozzon a megszokott módon a DDS-CAD–ben, és továbbítsa az információkat a WSCAD elosztóterv számára.
A csatoló nemcsak a munka megkönnyítését nyújtja, hanem jelentős megtakarításra ad lehetőséget Önnek - mindkét rendszerben.
Hogy működik a csatoló?
Dolgozzon a DDS-CAD-del, ahogy azt megszokta, és jegyezzen le minden információt az energiaelosztásról egy elektroinstallációs tervben, mint eddig.
A WSCAD-ben automatikusan megkapja a DDS-CAD elektroinstallációs tervéből készülő elosztótervet, amire könnyedén rá tudja építeni a részletes vezérléstechnikai tervet és a legmagasabb szintű automatikával egészítheti ki azt.